Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

V roce 2018 byla činnost klubu podpořena Městem Dubá ve výši 210.000 Kč a Libereckým krajem z programu č. 2.7 – Program na podporu činností mateřských center ve výši 100.000 Kč, které byly použity na úhradu mzdových nákladů, organizaci kurzů a dílen a na úhradu nákupu výtvarných, kancelářských potřeb a nábytku.

 

 

 

 

V roce 2017 byla činnost klubu podpořena Městem Dubá ve výši 15.000 Kč a Libereckým krajem z programu č. 2.7 – Program na podporu činností mateřských center ve výši 74.285 Kč, které byly použity na úhradu mzdových nákladů, organizaci kurzu 1.pomoci – ZDrSEM MAMA a na úhradu nákupu výtvarných a kancelářských potřeb.

 

 

Pomoc pro náš klubík

obrazek--5-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

obrazek--4-.jpg

 

rossmann_drogerie_parfumerie_1.jpg

 

logo-ri.png

 

 

 

Hygienické potřeby do našeho centra věnovala společnost Rossmann. Děkujeme společnosti Rossmann za podporu.

 

Děkujeme zástupcům města Dubá, kteří nás dlouhodobě podporují a to jak z rozpočtu města tak dalšími činnostmi. Z příspěvku města hradíme registraci do sdružení Sítě mateřských center, hradíme náklady na webhosting a na nákup kancelářských a výtvarných potřeb a organizaci akcí pro rodiny. Obec nás podporuje dlouhodobě, děkujeme !

banner.jpg

V rámci projektu Spolu pro MC jsme získali v roce 2014 knihy pro děti od nakladatelství Mladá Fronta a hygienické potřeby v letech 2014 a 2015 od společnosti Rossmann. Mockrát děkujeme.

logo_liberec.jpg

 Liberecký kraj podporuje naše aktivity granty. V roce 2011 podpořil cvičení s dětmi a v roce 2012 i kultruní akce pro rodiny. Provoz mateřského centra "Občanské sdružení Klub malých Dubáčků" byl v období od 1.7.2013 do 30.6.2014 a od 1.9.2014 do 31.8.2015 finančně podpořen Libereckým krajem.

Moc děkujeme za sponzorský dar Danielu Hanykovi - za výzdobu našich klubíkových dveří.
http://www.nalepsito.cz/ a Zuzaně Macurové za darování ohrádky na balonky z jejího bazárku https://www.facebook.com/#!/groups/hermankuvobchudek/

Každoroční rozsvěcení stromu: Děkujeme především p. Dalecké a Civínové a dalším pomocníkům za pomoc při prodeji vína, které každoročně věnuje pan Kadleček spolu s panem Novákem a adventních věnců a svícnů, které vyráběli dubské maminky. Výtěžek z prodeje vína, čaje, punče i adventních věnců jde na činnost našich klubů. Velké poděkování i všem maminkám a babičkám, které pečou dobrůtky.

banner2_1_opr.gifMěsto Dubá díky činnosti našeho sdružení, MŠ, ZŠ, dalších spolků a města získala 3. místo v celostátní soutěži Obec přátelská rodině v kategorii 501 - 2000 obyvatel. Výhrou město získalo příslib neinvestiční dotace na prorodinné aktivity v roce 2012 v částce 120.000 Kč. Město tím přispělo i na rozvoj našeho sdružení v roce 2012. Děkujeme.

 

strom.jpgleden 2012: Soňa Procházková, majitelka penzionu U Kopyta z Pavliček nám na stěnu klubu nakreslila krásný dub i se zvířátky. Mockrát děkujeme! Penzion U Kopyta má vymalovanou celou obrovskou hernu pro děti! Doporučujeme jako místo přátelské rodině! V průběhu roku 2012 se k malůvkám přidala i maminka Jana Pokorná a ke krásnému stromu přibyla i víla Amálka, vláček nebo Pat a Mat.

 

listopad 2011: děkujeme všem, kteří nás podpořili v době náhlého stěhování klubu do prostor v bývalé "malé škole". Městu Dubá, za to že ihned našla nové prostory a dlouhodobě nás podporuje. Děkujeme všem, kdo se podílel na malování a stěhování: Žalovičovi, Volejníkovi, Rupert, Nikodémová, Tesařová, Macurová, Pokorní, Šepsovi, Dalečtí ....  A pradlence Kačce Bauchnerové za bezplatné vyprání plyšáků.

ObrazekZačátek spolupráce v lednu 2010, kdy pro nás Bohumil Šárovec uspořádal diskotéku pro děti se soutěžemi.  Na diskotéce se konala 1-2x  ročně akce pro děti - diskotéka, karneval. Vybrané vstupné šlo na provoz klubu. V době konání akcí byla zlevněná limonáda. Diskotéka je v současnosti uzavřená, ale děkujeme za spolupráci která trvala do roku 2012!

prosinec 2010: Na mikuláše nám Marcela Knapová vyrobila krásné dětské kalendáře do balíčků a Mortimer English Club dodal malé tetovačky s drakem a rytířem Mortimerem, Holíkovi dodali uhlí a Volejníkovi brambory a jablíčka, p.Ruprt nám celou akci pěkně nafotil.

září 2010: Jsme rádi, že nás podporuje stále více lidiček například i tím, že nám přinesli pěkné zachovalé hračky vhodné pro děti do 3 let věku nebo třeba pár čtvrtek nebo plakáty. Každou maličkostí nám pomáháte možná víc, než se může zdát! (B.Mynaříková, D.Civínová, M.Dvořáková, Žalovičovi, L.Maříková, Holíkovi, I.Smetáčková, Vokejníkovi, J.Pravdová, p.Černá  a další). Manželé Macurovi zasponzorovali vytisknutí vizitek klubu. 

Fotografové: Pepa Středa nám nafotil výlet do Šťastné země a krásné fotografie jsou i z besídky hudebního kurzu YAMAHA Class, který do Dubé přivedl náš klub. Martin Rupert nafotil již mnoho akcí a jeho fotografie vždy moc potěší. 

My jsme podpořili: Sbírka pro lidi postižené povodněmi

Převážně dětské oblečení, pleny, čistící a ochranné prostředky jsme odvezli 17.8.2010 do České Lípy. Všem, kteří přispěli tímto vyřizuji velké poděkování !!!

červen 2010: Náš stan na Letních slavnostech města Dubá kromě rodin členů podpořili: Město Dubá, Jednotka sboru dobrovolných hasičů města Dubá, Železářství Jan Krupička, Potraviny KBH centrum (Enapo) Luční ulice, Mgr. Petra Dolanská - PR a reklama, nakladatelství Andrej Šťastný a Hry a hlavolamy.

Za úpravu loga do speciálního grafického formátu patří poděkování designérce a místní "zámecké paní" Markétě Slezák.

ObrazekMuDr. Hana Středová zdarma lektorovala kurz první pomoci ZdrSEM MAMA a zároveň pro nás domluvila, že se kurz konal v naší režii (za pouhé zapůjčení pomůcek). Cena osmihodinového kurzu byla díky tomu pouhých 150 Kč na účastníka místo běžných 1000 Kč. Mockrát děkujeme jak Hance tak občanskému sdružení Prázdninová škola Lipnice ! Všem komu se kurz líbil nebo o něm jen slyšel a zajímají ho další informace doporučujeme navštívit stránky www.zdrsem.cz. FOTOGALERIE

Máme LOGO! Logo nám zdarma navrhl projektant, cestovatel a fotograf, který vlastní chalupu na Nedvězí a tráví tam s rodinou většinu času - Pepa Středa. Pepa vydal krásný kalendář na rok 2010, vedle fotografií ze světa jsou v kalendáři i dvě fotky z okolí Dubé. Kalendář má zajímavý netradiční formát. Více o Pepovi a jeho práci najdete na http://www.pepastreda.cz/.