Jdi na obsah Jdi na menu
 

6.10. PRVNÍ DUBSKÝ DRAČÍ REJ - sraz v 15:30 hodin na louce u hřbitova - když nebude foukat, opečeme alespoň buřtíky, jablíčka nebo marshmellow. Draky a jídlo na opékání sebou !

Na 1. dubský dračí rej dorazilo na 25 nadšených drakomaniaků. Jiné označení mne nenapadá vzhledem k tomu, že skoro vůbec nefoukal vítr. Na konec se nám i v mírném vánečku podařilo do vzduchu dostat všechny donesené draky, alespoň na chviličku, včetně draka podomácku vyráběného. Tento výkon sklidil nejvíce ovací. Po té jsme se přesunuli na zahradu MŠ, kde začala divoká opékačka, začalo se tradičními buřty a chlebíky a skončilo to opékáním bonbonů ve tvaru šmoulíka. Snědli jsme všechno a skončili až v půl sedmé.

9.-11.10. BAZÁREK podzim-zima - těhotenského a dětského oblečení a potřeb a zimního sportovního vybavení a SBÍRKA STARÉHO OŠACENÍ pro Diakonii Broumov. Do sbírky můžete nosit oblečení i pro dospělé !

19.10. 8-10hod. v MŠ - FOCENÍ - Vánoční motiv, pozvání od MŠ Dubá. Můžete se nechat vyfotit společně s děťátkem, nechat vyfotit sourozence dohromady jako pěkný dárek pro prarodiče nebo Vaš ratolest samostatně, záleží na Vás.

 

Náhledy fotografií ze složky Drakiáda 2009