Jdi na obsah Jdi na menu
 

Březen 2010

6.3. od 14:30 Karneval v X-clubu (diskotéka). Soutěže, vyhlášení nejhezčích masek.  Představení, tentokrát sboráček MŠ a ZŠ Dubá a ukázka z kurzu flétny a YAMAHA Class - děti s maminkami 1,5 - 4 roky.

ObrazekNaše pozvání přijala známá česká herečka a spisovatelka, paní LUBA SKOŘEPOVÁ. Vybrala pro nás úryvky ze své knihy pohádek s názvem Hadrová Ančka.

V sobotu 20. března od 14.00 hod. se její návštěvou, autorským čtením, besedou a autogramiádou připojíme k akci „Celé Česko čte dětem“. Samotné čtení se předpokládá ve 14:30.

 

Kromě pohádek budete mít možnost vyslechnout i zajímavé povídání z hereččina života a při následné autogramiádě získat její podpis.

Obrazek

Luba Skořepová se již ve čtyřiadvaceti letech stala členkou Národního divadla a za svůj život vytvořila bezpočet divadelních i filmových rolí. Málokdo však ví, že je také uznávanou spisovatelkou. Je autorkou divadelní hry a celé desítky knih. Ta poslední, s názvem Tajnosti herecké, je na knihkupeckých pultech teprve několik dní.

Šestaosmdesátiletá herečka stále hraje, a to hned na šesti pražských scénách. Hraje v Národním divadle, v Divadle Metro, Divadle v Řeznické, v Městských divadlech pražských (ABC a Rokoko) a v Divadle U Valšů.

Mezi její zájmy patří lidové léčitelství a tajné vědy, například magie, kabala, nebo astrologie. Věnuje se zahradničení a sbírání polodrahokamů.

Srdečně Vás zveme do klubu u knihovny, 20. března od 14.00. Během akce bude možné zakoupit knihy paní Skořepové.

 

Náhledy fotografií ze složky Luba Skořepová - Čtení dětem