Jdi na obsah Jdi na menu
 

Únor 2010

Obrazek2.2.2010 od 19:30 hodin v Bar-restaurantu Tam Vedle, Malá strana 246, Dubá
1. ČLENSKÁ SCHŮZE OBČANSKÉHO SDRUŽENÍ KLUB MALÝCH DUBÁČKŮ v roce 2010   schůze členů o.s., pokud i vy jste aktivní rodič a chcete se stát aktivní při chodu mateřského centra či při pořádání akcí pro děti všeho věku, přijďte mezi nás!

14.2. od 15 hodin „VALENTÝNSKÁ KAVÁRNIČKA“ - nebuďte doma sami a přijďte si se svými dětmi vyrobit valentýnské přání, pohrát si a zasoutěžit! Vstupné: 40 Kč za rodinu (cena zahrnuje občerstvení: kávu, zákusek)

20.2. od 9 hodin do cca 17-18 hodin ZdrSem MAMAzážitkový kurz první pomoci u dětí do 5 let (nutná rezervace). 

26.2. - 27.2. „Bazárek dětského oblečení, SPORTOVNÍCH I JINÝCH potřeb pro děti a těhotenského oblečení na JARO – LÉTO 2010“  a SBÍRKA pro Diakonii Broumov. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KURZ PRVNÍ POMOCI MAMA - Ve spolupráci s organizací ZdrSem a občanským sdružením Prázdninová škola Lipnice, o.s. chystáme na 20.únor 2010 pro všechny rodiče, prarodiče a další zájemce kurz první pomoci se zaměřením na zvláštnosti u poskytování první pomoci dětem do pěti let věku!  Plakátek ke stažení: ZDE

 

 

 

 

 

 

Obrazek

 

 

 

Kurz je veden netradiční formou praktických příkladů a modelových situací.  

Jedná se o osmihodinový kurz pro maminky a osoby starající se o malé děti, lépe bez přítomnosti dětí. Na tomto semináři jsou účastníci seznámeni se život ohrožujícími situacemi, které mohou nastat během běžného dne při péči o dítě. Zážitkovou formou Vás naučíme jak na tyto situace reagovat a zvládat emoce. Kurz vede zkušená lektorka, autorka kurzu a členka našeho sdružení Mudr. Hanka Středová.

Témata: postup u bezvědomí, dušení, stavění velkého krvácení, resuscitace, volání záchranky, úrazy, popáleniny, prevence, křeče, horečka, otravy, zvracení, průjem, alergie a závažné infekce dýchacích cest.

 WWW.ZDrSEM.CZ 

 

Náhledy fotografií ze složky Kurz první pomoci MAMA