Jdi na obsah Jdi na menu
 

Březen 2011

24. 2. 2011

foto-msimacek.jpgfoto-pdolanska.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

5.3. Pozor sobota! ČTENÍ od 15h v rámci akce Celé Česko čte dětem a ku příležitosti března - měsíce knihy s paní Petrou Dolanskou a panem Milanem Šimáčkem, vstup dobrovolný, počet míst omezený, možnost objednání knih Arnošta Goldflama, příp.jiných

POZVÁNKA, PLAKÁT

maspust_obr.jpg

6.3. od 13hod. na náměstí MASOPUSTNÍ PRŮVOD (pořádá kulturní komise města Dubá) -Masky, hudební nástroje a jiná rámusidla vítány!! Občerstvení zajištěno - svařené víno, čaj pro děti, buřtíky, sladké laskominy. Maškary mají buřtík zdarma! Trasa masopustního průvodu městem: náměstí, autobusové nádraží, Na Výsluní, okolo hřbitova, Máchadlo, disco.jpgokolo školky, zpět na náměstí. Masopusti přidejte se k nám!

12.3. sobota - DISKOTÉKA v Xclubu od 14:30h, vstup 10Kč - povydařeném lednovém karnevalu, tentokrát diskotéka pro děti.

mliko.jpg30.3. v 9:30 v rámci klubíku beseda na téma Mléčna výživa vs. krabicové kravské mléko. Nejen pro maminky, ale pro všechny zvídavé. K dispozici jsou i vzorečky a letáky. Odborné besedy vždy na jiné téma týkající se výživy dětí se budou konat pravidelně a bezplatně každý měsíc.

 

Program na středeční dopolední setkávání:

2.3. výroba 3D akvária
9.3. výroba kytiček z piškotů
16.3. vyrobíme si ptáčka na provázku
23.3. malujeme prstovými barvičkami
30.3. malujeme domácí zvířátka
 

Na 1.4. připravujeme po úspěchu loňského nultého ročníku oficiální první ročník Noci s Andersenem (včetně oblíbeného spaní v knihovně).

 

Náhledy fotografií ze složky Čtení - pan Šimáček