Jdi na obsah Jdi na menu
 

Květen 2011

26. 4. 2011

1.5. od 13hod. 1.máj na náměstí s projížďkou veterán klubu a ve 14:30 otevření výstavy panoramatických fotografií Pepy Středy - výstava bude otevřena až dokonce června, vstup volný. Více na stránkách města Dubá.

http://www.mestoduba.cz/kultura/kalendar-akci/?more=187&archiv=true#ka187

12.5. od 19:30 hod. (cca 30min.) Další z cyklu odborných přednášek o dětské výživě. Tentokrát na téma Mléčná výživa, mlíčko s kaší. Prezentace, fakta, seznámení s výrobky, diskuze. Každý měsíc pořádá naše mateřské centrum ve spolupráci s firmou Hero přednášku na dané téma. Fa Hero (výrobce Sunar, Sunar 24, Nutradefense, Gravimilk..) je odborným garantem - během přednášky se seznámíte s novými výrobky (k dispozici jsou vzorečky) a nezávislou formou se dozvíte mnoho zajímavého z oblasti dětské výživy. Přednáška je nejen pro maminky, ale pro všechny, kdo se chtějí dozvědět nové poznatky z oblasti dětské výživy.

12.5. od 20:00 v klubu členská schůze, schválení výsledků za rok 2010

15.5. zábavné odpoledne v Nedamově ku příležitosti DNE RODINY od 13hod. na koupališti

Českolipský deník

 • 13:00 soutěž o nejkrásnější hrad z písku na pláži
 • 14:00  ukázka Karate klubu Beringin
 • 14:45 slavnostní odhalení překvapení
 • 15:00 loutkové představení - Divadelní společnost Kejklíř (známý loutkoherec Luděk Richter, www.kejklir.cz představí theatrum mundi neboli divadlo světa z lípy, hadříků, peří a starých českých pohádek, ku poučení, pobavení i varování veškerého lidu, dítek, mládeže i kmetů od 4 do 99let, obsahuje v zábavné a srozumitelné podobě tyto pohádky:
  Stolečku, prostři se
  Hrnečku vař
  O kohoutkovi a slepičce
  Strýček Příhoda
  Otesánek
   
 • 16:00 zapálení ohně a zpěv, možnost opékání
 • v průbehu dne lze za poplatek využít ping-pong nebo možnost rybaření, občerstvení ve dvou stáncích, malování na obličej

leták - DEN RODINY

28.5. od 14 hod. ze zahrady MŠ Dubá - školka s dobrovolníky pořádá již 7. ročník "Pohádkového lesa" letos na téma STAROČESKÁ ŘEMESLA.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Den rodiny