Jdi na obsah Jdi na menu
 

ODBORNÉ PŘEDNÁŠKY NA TÉMA VÝŽIVA

Jsme velmi rády, že můžeme pozvat i dubské maminky, babičky, tetičky, tatínky.. a vůbec všechny, koho zajímá problematika výživy dětí na zajímavý cyklus přednášek. Besedy vždy na jiné téma týkající se výživy dětí se budou konat pravidelně a bezplatně každý měsíc.

Jedná se o odborné přednášky na téma výživa, které v mateřských centrech vedou přímo zástupkyně jednotlivých center. Společnost Hero Czech, s.r.o. vystupuje v roli odborného garanta. Prezentace jsou vedené v rámci standardních aktivit každého mateřského centra. Maminky, které se zúčastní prezentací, jsou seznámeny s novinkami i nejnovějšími výzkumy a s aktuálními trendy ve výživě dětí. Informace jsou podávány víceméně nestrannou formou. Nicméně vzorky výrobků a letáčky se týkají pochopitelně především sortimentu firmy Hero.
 
Firma Hero vyrábí například náhradu mateřského mléka Sunar, Sunar 24, kaše Sunarka, příkrmy Sunárek, Hero baby – BIONATUR, Nutradfense – hypolaergenní umělé mléko, nápoje Sunárek, Gravimilk..
Do projektu odborných přednášek je zapojena celá republika. Od ledna 2011 se počet zapojených mateřských center navýšil téměř ke stovce včetně našeho mateřského centra Klub malých Dubáčků.
 
Termíny přednášek jsou k dispozici na záložce AKCE vždy v příslušném měsíci. 
 
Petra Volejníková