Jdi na obsah Jdi na menu
 

Inzerce

Klub malých Dubáčků hledá a potřebuje:
  • výtvarné potřeby
  • jídelní židličku pro naše nejmenší návštěvníky
  • malé židličky k dětskému stolku
  • plastovou klouzačku.

Pokud nám můžete některou z věcí poskytnout budeme Vám moc vděčni! Samozřejmě jsme rádi za nabídky i jiného ražení a nepohrdneme jakoukoliv finanční částkou. Kontakujte nás prosím emailem na klub.dubacku@email.cz nebo na tel. 723 642 500. Samozřejmě, pokud budete mít zájem, sepíšeme s Vámi darovací smlouvu pro účely odpočtu daru od základu daně z příjmu.

Služby nabízené klubem

Cílem "služeb" je zajistit dostatečně velkou společnou objednávku, abychom se vyhnuli poštovnému nebo se vůbec vyplatilo do Dubé se zbožím dojet. 

 

Ekologická drogerie české výroby

Přímo v Klubu malých Dubáčků v rámci středečních setkávání si máte možnost objednat za velkoobchodní ceny výrobky značky Missiva. Katalog a ceník je k dispozici v klubu. Klub se stal registrovaným zákazníkem. Zajišťuje Zuzana Macurová.

Chcete mít zeleninu ze zahrádky a nemáte zahrádku?

Zapojte se s námi do systému bedýnek! Jedná se o čerstvou zeleninu přímo od místních zemědělců a zahrádkářů, sortiment se nedá ovlivnit ani naplánovat, co vyroste, to se objeví v bedýnce. Cena bedýnky je 200 Kč a je nutné se registrovat jako pravidelný odběratel. První odběr bude v pátek 25.6. a odběrným místem pro dubou bude obchůdek s čajem Zdravíčko na náměstí.

Bližší informace: Andrea Brixí, tel: 487 522 302, e-mail: info@ekokramek.cz http://www.ekokramek.cz/

 

Přes Klub malých Dubáčků bylo možné objednat na začátku roku 2010 ČERSTVÉ OVOCE A ZELENINU od zelinářů Olivových, které znáte z tržnice, a to i v zimním období.

ObrazekDěkujeme slečně Olivové a díky také Petře Volejníkové, která nejen vymyslela, ale celkově organizačně se postarala o organizaci objednávek a dodávek na začátku roku 2010.

Vzhledem k tomu, že v Dubé již lze i v zimním obodbí zakoupit poměrně kvalitní ovoce a zeleninu, "služba" byla zrušena.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář