Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Obrazek

 

4.11. 10 hod. Přednáška: Ekologicky šetrné výrobky
Přednáška se bude týkat ekologicky šetrných pracích, úklidových prostředků, potravinových doplňků a dalšího zboží od české firmy Missiva, spol. s r.o. Chcete pomoci svému zdraví, životnímu prostředí a ještě ušetřit ? Přijďte se podívat !

letáček ke stažení: ZDE

5.11.2009 v 15 hodin Informační schůzka pro zájemce o KURZ FLÉTNY. Vhodné pro děti od 4 let až po dospěláky. Kurzovné a termín bude upřesněn na schůzce i dle zájmu. Vhodné jako prevence respiračních onemocnění, podporuje tvořivost, správné dýchání, zlepšuje koordinaci a motoriku. „Pískáme pro zdraví a pro radost“. Více na stránce KURZY.

 

 

 

 

 

17.11. v 15 hodin „1. členská schůze občanského sdružení Klub malých Dubáčků“
Maminky, tatínkové, babičky, prostě kdokoliv, kdo se chcete zapojit do chodu našeho klubu, přijďte mezi nás! Jaké jsou výhody členství: možnost zasahovat do chodu klubu, práce s dětmi, seberealizace a finanční zvýhodnění na vstupném na akcích klubu. Největší výhodou je, že se dostanete mezi fajn lidičky a věřím, že společně tu strávíme krásně chvilky, na které budeme všichni rádi vzpomínat :-)

26.11. v 15 hod. první lekce Flétničky pro děti a dospělé, ještě se lze přihlásit. Více na stránce KURZY.

26.11. 15:30 hodin „ Klokánkování“ aneb nosíme děti na těle
Obrazek1. seminář o nošení dětí na těle rodičů. Seznámení se s různými možnostmi nošení /v šátku, nosítku, klokance, mei tei/ . Dozvíte se jaké jsou výhody a nevýhody a samozřejmě se naučíte nějaký ten úvaz šátku, aby jste své dítko nikde neztratily :-) Pro trénování úvazu doporučuji si místo vlastního dítěte vzít panenku. Vlastní šátek výhodou, ne podmínkou.

 

Obrazek

 

Náhledy fotografií ze složky Dušičkový lampionový průvod

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář